Blogi nawiedzone – grudzień 2013

Podobnie jak w listopadzie tak i w tym miesiącu nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

W poprzednim miesiącu 8 blogerów, 16 linków na blogu i na FP.

 

Listę grudniową otwiera Van Furio czyli furiacki.piszecomysle.pl

Autor bloga pisze o nim krótko i konkretnie „Wszystko co da się powiedzieć da się powiedzieć prosto. O czym nie da się powiedzieć prosto o tym pisze Furiacki”

 Polecam wpis:Ile kosztuje Twoja moralność?

 

 

Grafitowy

Kolejny bardzo ciekawy blog to Grafitowy. Autor pisze o nim tak:

„Jeśli tu wszedłeś to albo zaciekawiły Ciebie moje posty albo zrobiłeś to przypadkowo. Staram się opisywać wszystko, co mnie intryguje, irytuje lub bawi. Czasem w skrócie, czasem w szczególe. Jeśli czytasz mojego bloga, znaj moją wdzięczność, bowiem nie ma większego komplementu niż powracający czytelnik.”

Polecam wpis:Zaprawieni w boju rodzice

 

annybloog.wordpress.com

Kolejny intrygujący blog daję słowo :) O nauce, muzyce o człowieku. Świetnie się czyta.

„Przedstawienie Siebie? Z definicji subiektywne. Skazane na okrojenie do pewnych faktów,  dat i (tak zwanych) Osiągnięć Tymczasem…  Zapraszam do wspólnej Podróży. Do zostawienia Śladu.”

Polecam wpis: Ziarnko do ziarnka

 

 

 

To widzimisie

Nie uważałem zbytnio na lekcjach fizyki, chemii i biologii bo byłem bardziej nieścisły:)  Ale gdyby wszelkie zjawiska opisywano mi  w taki sposób jak na tym blogu to pewnikiem, że byłby ze mnie pilny uczeń :) To widzimisie, czyli o mądrych głupotach i dziwnych pomysłach :)

Polecam wpis:Płonąca piana – nowy znicz
Kolejne blogi już wkrótce…

6 komentarzy

  1. ~Daję Słowo · 16 grudnia 2013 Odpowiedz

    Dziękuję serdecznie za polecenie mojego bloga, chętnie też skorzystam z sugestii, i przyjrzę się blogom, które polecasz, oraz Twojemu własnemu. Polecam też założenie fanpag’u i udostępnienie wpisów, nie ma nic bardziej motywującego niż dyskusja o wpisach i Czytelnicy, Czytelniczki, a pomysł, z poleceniem blogów, fantastyczny. Pozdrawiam i gratuluję inwencji.

  2. ~Małgorzatka · 30 grudnia 2014 Odpowiedz

    Hej, Ugly, ale Furiacki to właśnie zamknął bloga… Nie mogę tego przeboleć, naprawdę, bo to był jeden z moich ukochanych blogów. Ale to jest fakt i przydałaby się dodatkowa adnotacja na ten temat w Twoim wpisie.

    Kurczę, dziwnie mi bez Van Furia…

    Pozdrawiam!

Zostaw odpowiedź