Blogi nawiedzone – styczeń 2014

Podobnie jak w listopadzie i grudniu roku zeszłego  tak i w tym miesiącu nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

W poprzednich miesiącach w sumie  13 blogerów, do których linki  na blogu i na FP zamieściłem.

 

Rok 2014 otwiera:
http://pepsieliot.wordpress.com/

Do Pepsi Eliot trafiłem z potrzeby lepszego traktowania swojego ciała – zdrowszym jedzonkiem, regularnymi ćwiczeniami i bieganiem. Autorka owego-tego bloga pisze o sobie tak o:

„To co jem ma wpływ na to kim jestem, a do tego biegam, bo muszę, więc o mojej szamie i fikaniu będzie sporo. Będzie wręcz agitka na witarianizm i fikanie.Przez lata moją fantazję i wyobraźnię brałam za przejawy wybujałej inteligencji.
Tak jednak nie jest. Za co z góry przepraszam.”

Polecam wpis:działanie naprawcze życia – opuść swoje wątpliwe strefy komfortu

 

Kura Pazurem:
http://kuradomowa.blogujaca.pl/

Kolejny blog wart uwagi:)

„Moje teksty czasami powstają po prostu dla zabawy. Nie muszą mieć więc morału, puenty, pouczenia itd., więc ich nie szukajcie. Życie jest wystarczająco ponure i poważne, więc nie mam zamiaru tutaj smucić (no, chyba że czasami mi się to zdarzy pod wpływem jakiejś chwili).”

Polecam wpis:O tym jak prawie czarownicą zostałam

 

Etuard Tomson:
http://etuardtomson.blog.pl/

„Chce mi się pisać, więc zdarza mi się poczynić czasami coś literowego. Inne błędy również popełniam, lecz się do nich nie przyznaję. Teksty, które stanowią tu przerost treści nad formą i vice – versa, są niestety mojego autorstwa i nie pozwalam nimi nikogo obrażać bez mojej uprzedniej zgody.”

Polecam wpis :Kulinaria I Marian w opałach

 

 

Głupiomądry:
http://glupiomadry.blog.pl/

„Jam jest Alfa i Omega, Początek i Koniec, Głupi i Mądry, Coca i Cola.” Po prostu zajrzyj na strony tego bloga i czytaj a wrócisz tam na pewno:)

Polecam wpis:Głupiomądry

 

 

 

 

Kolejne wkrótce…

1 komentarz

  1. anna · 3 marca 2014 Odpowiedz

    O! I siebie tutaj znalazłam. :) To bardzo miłe. Dziękuję. :)

Zostaw odpowiedź