Blogi nawiedzone – luty 2014

 Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i w tym  nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

Tak w sumie, z tymi poniżej – to już 22 blogi a kolejne już wkrótce.

U Jagny

„Mieszka, uczy się i pracuje w siedemnastym mieście wojewódzkim Polski – Londynie. Mimo, że zdecydowanie za dużo tu pada, a żarcie jest paskudne, to zagranico jest jej zajebiście i nie zamierza wracać do kraju. „

„Na blogu popełnia świętokradcze wpisy, bo w jej rozumku nie mieści się pojęcie świętości. Ludzie nieustannie ją zadziwiają, niestety najczęściej jest to zadziwienie podszyte emocją negatywną, nad czym wielce ubolewa. Chciałaby ten świat naprawić, ale jedyną bronią jaką posiada, jest sarkazm i śmiech, a święcie wierzy, że zło obśmiane staje się mniej złe i straszne.”

To tak w skrócie a więcej na jej blogowych stronach.

Polecam wpis:Kredyt na mieszkanie – kogo na to stać?

Otóż to

Wyzwanie rzucone samemu sobie. Eksperyment taki. Jeden tekst na tydzień o tematyce dowolnej. Wystartował 1 stycznia tego roku czyli bobasek blogowy jeszcze, ale ciekawie się zapowiada, wiec wrzucam.

Polecam wpis:Zrób coś wreszcie

Mam to w szafie

Blog o starociach, starych fotografiach i związanych z nimi historiach.Na przykład o robotnikach pozujących do zdjęcia „Lunch na szczycie wieżowca” z 1932r.

Polecam wpis:Kim są mężczyźni, którzy jedzą „lunch na szczycie wieżowca”?

Archiwum Chaosu

Kamila Łońska-Kępa tworząca Archiwum Chaosu pisze o sobie: „Nonkonformistka, cierpiąca na nietrzymanie języka za zębami, pisząca o wszystkim co podpiąć można pod lifestyle. Choć to co piszę to raczej styl myślenia, nie życia – nikt nie stworzył dla tego sensownej kategorii.”

polecam wpis:Klej do uśmiechu, czyli nie ma miłości bez jaj

Kamson.pl
-czyli Kamil Piecul i jego blog:”Na blogu piszę o otaczającym świecie i o tym co inspirujące. Ciężko określić tematykę tego bloga. On jest taki jak ja. A swoich czytelników traktuję jak przyjaciół.”

Polecam wpis:Co mówić częściej osobom które kochamy.

 

11 komentarzy

 1. zuza · 28 lutego 2014 Odpowiedz

  Bardzo miły wpis :) To prawda jest wiele ciekawych blogów które warto nawiedzać :) Sama znalazłam takie które zawierają ciekawe informacje, jak i pierwsze rozdziały ciekawych książek- których fabuła jest bardzo interesująca i mogę śmiało stwierdzić, że lepiej czytać mi książki na blogach niż kupne w sklepie :) Pozdrawiam

  Zapraszam do mnie na premierę pierwszego rozdziału ,, Zjaw”
  słowo nawiedzać bardzo pasuje do mojego bloga :)

 2. ~Jej Subiektywność · 28 lutego 2014 Odpowiedz

  Większości blogów nie znam, ale jak znajdę czas to odwiedzę :)

 3. ~annybloog/ Daję Słowo · 28 lutego 2014 Odpowiedz

  Zastanawiam się nad nową formą sznurków na moim blogu (dlatego dzisiaj zniknęły) i chyba skorzystam z tego pomysłu.

 4. ~Kamson.pl · 2 marca 2014 Odpowiedz

  Dziękuję za podlinkowanie :)

 5. anna · 3 marca 2014 Odpowiedz

  Dobry pomysł na taki cykl „nawiedzanych” blogów. :)

 6. ~paczucha · 4 marca 2014 Odpowiedz

  ciekawie sie zapowiada, trzeba zagladnac. POZDRAWIAM SERDECZNIE

 7. ~Van Furio · 14 marca 2014 Odpowiedz

  Jagna i Kamila…
  Z tymi dwiema „wiedźmami” w polemikę się nie wdaję bo najpewniej bym przegrał z kretesem. Natomiast dziewuchy jasno pokazują jak się powinno pisać blog. Również polecam!

  Kamsona wcześniej nie znałem, ale podoba mi się to co ten gość robi… Muszę jeszcze troszkę u niego posiedzieć!

Zostaw odpowiedź