Blogi nawiedzone – kwiecień 2014

BLOG

Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i w tym  nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

Tak w sumie, z tymi poniżej – to już 32 blogi a kolejne  wkrótce.


http://ulabrzydula.blog.pl/

Optymizm i lekkość pisania bije z tego bloga :) A sama autorka pisze o sobie tak: „Kobieta, czasami dziecko, kameleon. Fanka MKSu, miłośniczka zakupów i zielonej herbaty. Uwielbia szpinak, pączki z lukrem i świeżo umyte włosy. Lubi zapach upranych ubrań i wyszukane komplementy. Ciągle czeka. Na odpowiednią sytuację, wydarzenie, impuls, dobrą myśl. Walczy z grawitacją, kontroluje zmarszczki, liczy siwe włosy. Ma tylko jedno marzenie- spełnić wszystkie marzenia…”

Polecam wpis:Jak z 30 zł* w portfelu spędziliśmy niezwykły wieczór

 


http://bagietkamysli.blog.pl/

To blog na który trafiłem kilka dni temu. Idąc za słowami autorki: „Najwięcej o mnie można wyczytać w moich tekstach (oczywiście między wierszami), w których opisuję, komentuję i wyrażam opinię.” – wczytuję się :)

 Polecam wpis:Dajcie mi więcej takich poniedziałków! :)

 


http://abstrakcyjny.blog.onet.pl/

Abstrakcyjny to ten od Szyderców Blogowych o których będzie poniżej lub jeszcze niżej. I chociaż w ostatnim wpisie odgraża się że zamknie tego bloga to i tak wrzucam do Blogów Nawiedzonych w nadziei, że jednak nie i będzie tworzył dalej:)

„Abstrakcyjny Punkt Widzenia – Blog założony przez przeciętnego człowieka, w przeciętnym mieście, lecz o nieprzeciętnym poglądzie na świat. Bezkompromisowo, prawdziwie a czasem chamsko i śmiesznie. Nikt się nie ukryje, nikt się nie uchowa, przed punktem widzenia.Abstrakcyjny Punktem Widzenia.”

Polecam wpis:Cmentarzysko, czyli martwa blogosfera.

 


http://meander.blog.onet.pl/

Czyli blog Mony Lisy: „Rocznik 1981, zodiakalny BARAN, polonistka. Miłośniczka literatury, muzyki, teatru oraz kina. Szczęśliwa posiadaczka Męża, psa i kota. Zakochana w Warszawie, Bałtyku, Tatrach. Kobieta pracująca.”

A przede wszystkim kobieta ciekawie pisząca :)
Polecam wpis:Kilka słów o eutanazji

 


http://blogowa-loza-szydercow.blog.pl/2014/04/18/93/

Blogowa Loża Szyderców na którą składa się wspomniany wyżej Abstrakcyjny – człowiek który trzykrotnie oblał maturę z religii i Furiacki – osobnik, który wywołał chorobę psychiczną u własnego kota (którego polecałem w Blogach Nawiedzonych – grudzień 2013). Treść tego bloga dobra jak galaretka z mandarynką choć jego autorzy preferują raczej wszystko co niestrawne: śledzie z czekoladą, piwo z dżemorem i ziemniaki z porzeczkami.

Polecam :wszystkie wpisy na tym blogu:)

8 komentarzy

 1. ~Maks · 1 maja 2014 Odpowiedz

  Fajnie, że pokazujesz ciekawe blogi, które warto czytać.
  Ja też wchodzę i komentuję niektóre z nich.
  Pozdrawiam:)

 2. ~ulabrzydula · 2 maja 2014 Odpowiedz

  Dziękuję za polecenie :-)

 3. ~Mona Lisa · 3 maja 2014 Odpowiedz

  Miło mi, że znalazłam się w tak zacnym gronie. Dzięki :) .

 4. ~Bagietka · 3 maja 2014 Odpowiedz

  :) To miło, że mnie odwiedziłeś. Wpadaj znowu. Wszystko wskazuje na to, że i ja będę tu zaglądać.

Zostaw odpowiedź