Blogi nawiedzone – maj 2014.

BLOG

Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i w tym  nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

Tak w sumie, z tymi poniżej – to już 37 blogów, a kolejne  wkrótce.

 


http://hegemon.blog.pl/

Autor bloga o sobie: „Energii szukam w wyjazdach – rowerowych, narciarskich, spływach kajakowych czy wędrówkach pieszych, a także w kontakcie z przyrodą. Nie ma dla mnie piękniejszego miejsca na odpoczynek niż tak zwana polska prowincja.

 Motto: Dzisiaj, to najlepszy moment, aby zacząć realizować marzenia.”

Polecam wpis:

Pasja czytania, pasja pisania

 


http://spokojniimpetycy.blog.pl/

„W skrócie, pracujemy, marzymy, biegamy z miejsca do miejsca, czasami odpoczywamy, podróżujemy i zwiedzamy, bawimy się i kochamy, chłoniemy każdą chwilę, śmiejemy się, jemy i pijemy (czasami w nadmiarze), tańczymy i śpiewamy jak nikt nie słyszy.. ŻYJEMY! I chcemy się tym dzielić ;))”

Polecam wpis:

Niezdyscyplinowani młodzi czy nieodpowiedzialni starzy?

 


http://bezzniewolenia.blogspot.com/

 ”Tak więc po krótce, pomysł na założenie bloga pojawił się w trakcie pisania książki pt. „Jak zrobiłem z piekła raj” do której jeszcze wrócę. Samo pisanie okazało się dla mnie tak dużą frajdą i nauką jednocześnie że postanowiłem nie rezygnować z tej przygody, bynajmniej nie jeszcze. Wszystko co tu znajdziecie to tylko lub aż sugestie, przemyślenia i doświadczenia. Może być tak że wpisy które dzieli jakiś czas, przeczą sobie, cóż to co kiedyś było dla mnie „prawdą” dzisiaj już nie musi ją być. W końcu to rozwój :)”

Polecam wpis:

Od czego można się uzależnić?

 


http://www.sour-girl.pl/

 

„Lubię się wymądrzać(bo każdy bloger to narcyz ), komentować, marnować czas, zastanawiać się. Jeśli prześledziłaś/łeś wzrokiem chociażby kilka postów, to już o tym wiesz. Doceniam piękne rzeczy. Uwielbiam muzykę, ratuje mnie, chociaż jestem tylko odbiorcą, nie twórcą. Prywatnie potwornie wybrzydzam i podobno wszystko oceniam. Taki mój urok ;) Mogłabym być po prostu szczęśliwa ale meeeen, było by nudno.”

Polecam wpis:
http://www.sour-girl.pl/2014/03/kazdy-blogger-to-narcyz.html

 


http://valarmmorghulis.blogspot.com/

 

„O czym piszę? O tym co mnie bawi, wzrusza, irytuje. O tym, co dzieje się wokół mnie, o swoich planach i marzeniach. Dzielę się swoimi opiniami na różne tematy, często związane ze studenckim życiem.
Dla kogo jest ten blog? Dla każdego, kto lubi wyrażać swoje opinie!”

Polecam wpis:Gdy serce bije szybciej

6 komentarzy

  1. ~sour-girl · 1 czerwca 2014 Odpowiedz

    dziękuję za wyróżnienie :)

  2. ~Aquarius · 1 czerwca 2014 Odpowiedz

    Dzięki bardzo za wyróżnienie :), karma już do Ciebie wróciła ;), pozdrawiam i miłego dnia dziecka :)

  3. ~valarmmorghulis · 2 czerwca 2014 Odpowiedz

    dziękuję za wyróżnienie;D na pewno w wolnej chwili zajrzę na inne polecone blogi;D

Zostaw odpowiedź