Blogi nawiedzone – sierpień 2014

BLOG

 

Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i w tym  nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

Do listy nawiedzonych dodaję sierpniowe. W sumie to już 51 blogów – nieźle :) A kolejne wkrótce :)

 


http://maciejko.eu/

Kim jest autorka bloga maciejko.eu ? „Nieustająca marzycielką. Szukającą szczęścia i spełnienia przede wszystkim literackiego. Czytając i pisząc. Jako pasjonatka fotografii i dobrego filmu, zawsze przystanę na chwilę w zadumie, gdy ujęcie jest tego warte…Nigdy się nie poddaję. To taka mała ja. W otoczeniu kochającej rodziny: męża i syna – idę przez życie z dumnie podniesioną głową. A za mną posłusznie kroczą moje koty… „

Polecam wpis: Dzień Zwycięstwa! All About Turkey


http://kingakasperek.pl/

Bardzo ciekawy blog o o literaturze i życiu literackim. „Fascynują mnie przemiany we współczesnym życiu literackim – te w Polsce po roku ’89 i te, które możemy obserwować właśnie teraz. Ebooki, hiperteksty, popkultury, gender studiesy, liberatury i inne (po)nowoczesne wynalazki. Lubię dobre fantasy, ekranizacje amerykańskich komiksów i wszelkie imprezy kulturalne, które nie kończą koncertem poezji śpiewanej, ani chodzeniem w kapciach po muzeum.”

Polecam wpis: O przyjemnościach pracy zdalnej

 


http://mamdopowiedzenia.blogspot.com/

Blog lifestylowy. Autorka opisuje życie codzienne, podpierając się przy tym humorem :) Pisze o tym co ją interesuje nie o tym co może się spodobać. Twierdzi, że nie potrafi pisać a ja twierdze wprost przeciwnie :)

Polecam wpis: Coś różowego, coś słodkiego i gołego. Czyli jak zwiększyć oglądalność na blogu?

 


http://spisekpisarzy.pl/

„Spisek pisarzy jest dla Ciebie, jeśli książki są ważną częścią Twojego życia. Może je po prostu nałogowo konsumujesz, może masz ambicję dołączyć do grona uznanych pisarzy i zawładnąć sercami oraz wyobraźnią mas. Tylko pamiętaj: nie sprzedajemy tutaj uniwersalnych rad i map ścieżek na skróty. Nie praktykujemy bullshido. Po prostu dzielimy się doświadczeniem, za free i bez ściemy.”

Polecam wpis:Jeśli czytasz, rób to dla siebie

 


http://cannaslife.blogspot.com/

„Szczęśliwa żona swojego męża usiłująca stworzyć dom pełen miłości i zrozumienia dla drugiej osoby. Do niedawna studentka psychologii uwielbiająca smak zielonej herbaty, czerwonego wina, czereśni oraz pomarańczy. Indywidualistka w każdej minucie swojego życia, ceniąca spokój i wewnętrzną harmonię.”

Polecam wpis: O czym myśli panna młoda przed ślubem?

 

Zwiedzać, czytać, komentować nie zaszkodzi polajkować.

uglywriter

 

13 komentarzy

 1. ~Sylwia P. · 5 września 2014 Odpowiedz

  Oj bardzo Ci dziękuję :)))))))))) To dodam tylko, że blog mój zawiera aktualnie tematy związane z Turcją. Mieszkam tam i żyję, polecam, doradzam, odstraszam… wszystko oczami moimi i mojego dwuletniego synka :)
  Do usłyszenia :)))))

 2. ~Małgorzatka · 7 września 2014 Odpowiedz

  Widzę, że w swoich regularnych przeglądach wciąż jesteś konsekwentny i uporządkowany. A poza tym recenzujesz inne blogi ciekawie, nie przynudzając i nie rozciągając wątków. Lubie sobie zerkać na te Twoje zestawienia.

  A niektóre z wymienionych w tym wpisie blogów już trochę znam :-)

  Pozdrawiam niedzielnie!

 3. ~Sour Girl · 11 września 2014 Odpowiedz

  uu, skoro przekroczyłeś 50 to wypada pogratulować determinacji :)

 4. anna · 12 września 2014 Odpowiedz

  To ruszam na zwiedzanie, bo kilku blogów nie znam. :)

 5. ~Dorota Wójcik · 20 września 2014 Odpowiedz

  Witaj:)) Bardzo dziękuję:)), pierwszy raz ktoś mnie wyróżnił:)). Tylko ja naprawdę nie potrafię pisać:))

 6. ~Niki · 4 sierpnia 2015 Odpowiedz

  Bardzo serdecznie polecam Ci blog podpowieka.blog.pl i nie tylko dlatego, że poznałam dziewczynę osobiście i ją uwielbiam, ale przede wszystkim dlatego, że pisze genialnie!
  Pozdrawiam ;)

Zostaw odpowiedź