Blogi nawiedzone – listopad 2014

Britain Going Blog Crazy - Metro Article

Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i w tym  nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

Do listy nawiedzonych dodaję listopadowe . W sumie to już  66 blogów . I nie nudzi mi się :)


http://blue-queen.blog.pl/

 

„Mam na imię Marianna. Jestem mamą Małego Rycerza i dziewczynki Aniołka, która czeka na mnie w Niebie. Na co dzień zmagam się z dojmującą samotnością i z chorobą przewlekłą, która bardzo utrudnia mi życie. Mimo to jestem osobą ciepłą, radosną i serdeczną. Promieniuję niespotykanym światłem. Lubię ogrzewać nim wszystkich potrzebujących.”

Polecam wpis: Historia jednego zęba

 

 


http://frazesemjestem.blogspot.de/

„Kim jestem? Kimś kto wchodzi w nowy etap. Zakładam rodzinę, czyli coś co jest dla mnie bardzo teoretyczne i dość obce, a zarazem piękne i trudne.W wolnych chwilach zabieram swój aparat fotograficzny na spacer i staram się zatrzymać na papierze szczegóły, które mnie otaczają.Praktycznie do czasu ponownego blogowania, byłam czynna zawodowo i studiowałam sobie ten swój niemiecki zaocznie. Wraz z emigracją złożyłam papiery na tutejsze studia dzienne.W moim życiu sporo się działo i pisanie daje ujście emocjom, które gdzieś głęboko zalegają. „

Polecam wpis: Możliwości nas zgubią czy my straciliśmy możliwości?


http://poziomkowe-wzgorze.blog.pl/

„W moim magicznym domu wszystko się zdarzyć może. Same zmyślają się historie, sam się rozgryza orzech. W moim magicznym domu ciepło jest i bezpiecznie. Gościu znużony, gościu zmęczony, jeśli ci kiedyś będzie po drodze, zajrzyj tu do nas koniecznie.”

Polecam wpis :Grudzień, gołąbki, Rod Stewart i rock and roll…

 


http://matkaagrafka.blog.pl/

„Kim jestem? Matką. Żoną. Córką. Siostrą. Koleżanką. Sąsiadką. Przyjaciółką. Czasem wrogiem. Jestem kobietą. Sprzątaczką, kucharką, ogrodnikiem, fejsbookowiczką i fanatyczką rzucania się na wszystko z milionami pomysłów na siebie i życie. Mam trzydzieści lat, dwie córeczki – Peppa 3 lata i Dżordż roczek, mąż wojskowy – mundurowy, do tego dwa psy, chociaż podejrzewamy, że z genami kretów, gdyż uwielbiają ryć nory na podwórku. Co lubię? Lubię spać, tego czynnika szczęścia wciąż mam za mało, lubię gotować, zajmować się ogrodem, czytać, lubię też pisać, więc piszę.”

Polecam wpis: Matka, Niszczyciel Kreatywnych Myśli

 


http://www.mammamija.pl/

„Mieszkamy nad morzem i tutaj spędzamy większość czasu. Uwielbiamy wspólne małe wyprawy w nasze okolice, pyszne śniadania, dobre kawy i wesołe towarzystwo. Staramy się żeby codziennie coś miłego nas spotkało.Poza tym trochę jeździmy po świecie, zwiedzając większe i mniejsze miasta (z przewaga tych naprawdę wielkich). Lubimy bajgle, zdjęcia wszelkiego rodzaju, skandynawski design, vintage, Hong Kong, wszystko o smaku mango, słońce, mgłę, i siebie nawzajem oczywiście!”
Polecam wpis: New York City

Zwiedzać, czytać, komentować – nie zaszkodzi polajkować.

uglywriter

8 komentarzy

 1. ~Karola Franieczek · 9 grudnia 2014 Odpowiedz

  Przez Ciebie, tfu, dzięki Tobie, lista odwiedzanych blogów niebezpiecznie mi się rozrasta. Będziesz musiał mi niedługo dobę wydłużyć. :D

 2. ~ulabrzydula · 9 grudnia 2014 Odpowiedz

  Lecę poczytać blogi, które polecasz :)

 3. ktomasz999 · 24 grudnia 2014 Odpowiedz

  A ja świątecznie: Spokojnych Świąt dla Ciebie i wszystkich Bliskich -
  KT.

 4. ~Małgorzatka · 25 grudnia 2014 Odpowiedz

  Zawsze podziwiałam Twoją konsekwencję. I samą ideę nawiedzania oraz recenzowania blogów również.

  A z blogów, które w tym miesiącu nawiedziłeś trochę znam jeden – Poziomkowe Wzgórze. I – jak sam piszesz – należy on z pewnością do grona blogów, na które warto wracać. Pewnie gdyby mi tylko czas pozwolił przejrzałabym wszystkie blogi rekomendowane przez Ciebie, bo masz dobre oko :-).

  Wesołych Świąt!

 5. ~Enteralt · 2 stycznia 2015 Odpowiedz

  Dziękuję za polecenie :)

Zostaw odpowiedź