Blogi nawiedzone – styczeń 2015

Newseum: Do You Trust Blogs?

 

 

Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i w tym  nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.


http://www.kajtostany.pl/

Tata Zbych: Geograf, z czego bardzo się cieszy. Lubi mapy i Ziemię. Kiedyś myślał, że fajnie jest podróżować, teraz wie, że lepiej turlać się niespiesznie. Robi mapy na własną rękę.
Mama Fasola: Geograf. Wsiąknięta w literaturę. Cieszy się, bo cieszyć się lubi. Woli przestrzeń niż ludzi, dlatego bliżej jej do Azji Centralnej niż Azji Pd-Wsch. Obecnie korektorka na zasłużonym urlopie  macierzyńskim
Kajtek: Wypadkowa dwóch powyżej. Inaczej zwany Cieszyryjem.
Ruta:
Nie wiemy jeszcze co to za ziółko. Cieszyryjka.
Razem: Kajtostany. Rodzinnie turlamy się to tu, to tam dla samego faktu turlania się razem.”

Polecam wpis: Motywacyjny kop

Maćko Music

„o płytach, muzycznych odkryciach, koncertach i ogólnie o muzycznym świecie”, „Student II roku informacji e – społeczeństwie na UMCS w Lublinie. Fotograf amator, samouk. Miłośnik dobrej muzyki, a właściwie nałogowy słuchacz :) Fan literatury fantasy, kryminałów i horrorów. Lekko szalony, optymista z uśmiechem idący przez życie.”

Polecam wpis: Wehikuł czasu #3

Bez ściemy!

„Bez ściemy! to blog, na którym znajdziesz treści zarówno zabawne, jak i poważne. Czytając moje teksty pamiętaj, że często puszczam Ci oczko i szczerzę zęby w szerokim uśmiechu. Ale nie zawsze! Mam nadzieję, że poczujesz się tu komfortowo i podyskutujemy na różne tematy. Jeśli masz otwarty umysł – ten blog jest dla Ciebie. „

Polecam wpis: Daj żebrakowi na wódkę


http://romanowo.blogspot.com/

„Blog niniejszy to twór początkowo nieprzemyślany, rozpoczęty spontanicznie.
Od początku traktować miał tylko o piłce nożnej, która jest moją wielką pasją. Z czasem jednak zacząłem przelewać tu swoje przemyślenia niekoniecznie dotyczące futbolu.
Dziś nie mogę jednoznacznie określić kategorii, do której mógłbym przyporządkować mojego bloga, choć naturalnie przeważa tu futbol.
Poznajcie moje opinie o sporcie, polityce i innych sprawach, które mnie nurtują, oburzają czy cieszą.
Mam nadzieję, że znajdę odbiorców, którzy skorzystają ze sportowych statystyk i zestawień przygotowanych przeze mnie, czy takich, którzy podzielą, bądź skrytykują moje zdanie w tematach sportowych i nie tylko.”

Polecam wpis: „Siedliśmy z pilotem i zaczęliśmy płakać…”

 


http://skrytkamagdaleny.com/

„Nazywam się Magda. Jestem miłośniczką celebrowania życia w każdym jego aspekcie. Szaloną podróżniczką, moim celem na najbliższy czas jest objechanie Polski wzdłuż i wszerz. Zapaloną czytelniczką, pochłaniam książki jak odkurzacz. Najchętniej opasłe powieści historyczne, obyczajowe sagi albo dobre fantasy. W wolnym czasie zajmuję się celebracją najprostszych przyjemności i podsycaniem mojego hedonizmu. Możecie mnie też spotkać w kinie, teatrze, w kuchni lub w dobrej restauracji. I o tym wszystkim piszę (a także o pewnym zadufanym w sobie kocie) na tym blogu. Ostatnią złotówkę wydałabym w księgarni, albo na dobre jedzenie. Albo na bilet w dalekie kraje.”

Polecam wpis:Nowy mistrz polskiego kryminału?

Zwiedzać, czytać, komentować – nie zaszkodzi polajkować.

uglywriter

 

 

1 komentarz

  1. ~Maks · 21 lutego 2015 Odpowiedz

    Fajnie, że zamieszczasz takie listy blogów:)
    Na niektóre wszedłem i nawet pokomentowałem, a nie znałem ich wcześniej.
    Pozdrawiam:)

Zostaw odpowiedź