Blogi nawiedzone – luty 2015

Blah Blah Blog...
Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i w tym  nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

 

 


http://yes-anka.blogspot.com/

„Trochę zwariowana, pokręcona i do bólu szczera…Ania, Anka, Anna czy Aneczka :) Jak tam komu pasuje byle nie Pani Ania bo jeszcze poczuje się staro a to grozi rozwaleniem komuś nosa patelnią czy też głowy wałkiem do ciasta.”

Polecam wpis: Tarot, szklana kula, fusy z kawy. Czyli Anka idzie do wróżki.


http://magdallenamagazine.blogspot.com/

„Lubię ten „kawałek” wirtualnej przestrzeni. Opisuję tu to, co mnie interesuje, dziwi, zachwyca. Dlatego zbieram słowa, kolekcjonuję historie, uważnie obserwuję.Kulturalnie o książkach i nie tylko… to trochę ironiczny podtytuł mojego bloga. Bo piszę czasem poważnie, a czasem z przymrużeniem oka o „wielkich” artystach i ich dziełach.”

Polecam wpis: Sekret życia – spotkanie autorskie


http://lifestyledagger.blogspot.com/

„Hej. Jestem Dagmara.Rzadko mieszczę się w ramy „statystycznej większości”- dlatego znajdziecie tu inny punkt widzenia.Ten blog powstał z myślą o tym, aby pokazać wam, że można, a przede wszystkim warto, wyrażać głośno swoje zdanie.”

Polecam wpis: Dlaczego czytanie książek jest sexy?


http://muffincase.in/

„Pisać lubiłam od zawsze. Pierwszy pamiętnik zaczęłam prowadzić w wieku 8 lat i od tego czasu nie przestaję. Wciąż zapisuję swoje przemyślenia, wysyłam niezliczone smsy i maile, udzielam się na forum i w blogosferze. Byle by pisać.”

Polecam wpis: Dzieci To Koszmarne Zwierzątka Domowe


http://seehomeem.blogspot.com/

” SeeHome.made with passion powstał z myślą o miłośnikach minimalizmu, naturalnych materiałów i jasnych kolorów. Proste w formie meble, stylizowane dodatki charakteryzujące się subtelnością, łagodnością i romantycznością, to coś dla osób ceniących w przedmiotach funkcjonalność, prostotę i ekologiczne rozwiązania.W mojej pracowni dbam o to, aby otaczały Cię ręcznie robione i niepowtarzalne przedmioty. Tu codziennie tworzę coś nowego.”

Polecam wpis: Wyluzuj.Życie to nie zawody

Zwiedzać, czytać, komentować – nie zaszkodzi polajkować.

uglywriter

4 komentarzy

 1. ~Magdallena · 16 marca 2015 Odpowiedz

  Bardzo dziękuję za rekomendację :)
  Cieszę się, że są osoby podziwiające piękno, co prawda zaklęte w dziecięcej formie, ale te jest chyba najradośniejsze (ilustracje Marianny Jagody) .

 2. ~Dagmara · 16 marca 2015 Odpowiedz

  Hej.
  Bardzo mi miło, za docenienie mnie i mojego bloga, który znalazł się na wyżej wymienionej liście.

  Zapraszam ponownie ;)

 3. ~Muffin Case · 30 marca 2015 Odpowiedz

  Oj, jak miło mi się zrobiło ;) Nawet nie zauważyłam, że gdzieś tam wiszę :)

Zostaw odpowiedź