Blogi nawiedzone – czerwiec 2015

In My Veins

Po chwilowej przerwie powodowanej natłokiem spraw i przeróżnych niespodziewanych akcji nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco. Tak mi dopomóż Czas i Chęci.


http://graniaczas.blogspot.com/

Przyznaje że z takimi grami to mi trochę nie po drodze, wolę pokera ;) A jednak ten blog intryguje. Pewno dlatego że nie jest pisany przez nastolatka.

„Jestem prawie już 41-latkiem, który pogrywa wieczorami, a w weekend walczę z synem o dostęp do konsoli. Skubaniec w wielu grach jest już lepszy ode mnie ;)

A na poważnie – autor tego bloga to gracz, z ponad 30-letnim stażem w graniu, który łapie jak może fragmenty wolnego czasu by sobie pograć. Najchętniej angażuje się w gry, gdzie może rywalizować z innymi graczami, gdzie chce wywalczyć co swoje i różnie mu to wychodzi ;) Czy to w pvp w grach mmo, czy to w multiplayerowych shooterach – wbija się wszędzie i o swoich porażkach, ale i też o sukcesach pisze tu.

Czasem, pisze o czymś zupełnie innym, czasem tworzy prozę, trochę rysuje, a ostatnio, łapie się za fotografowanie manualne (z różnym skutkiem) ;)”

Polecam wpis:

Opowieści starego wygi

 


http://www.socjopatka.pl/

W pierwszej chwili urzekły mnie zdjęcia . Gdy przejdę na własna domenę też będę wrzucał takie fajne foty.

„Cześć! Jestem Daga. Mam farbowane włosy, gadatliwego psa, głośny śmiech i masę pomysłów na życie. Nie cierpię stereotypów, parowania skarpetek i zabijania w ludziach kreatywności.”

Polecam wpis: Jestem uzależniona od ludzi.

 


https://kalpapada.wordpress.com/

Kibicuje im bardzo bo chodzi mi po głowie coś podobnego.

„Ten kawałek ziemi, na którym małymi krokami chcemy stworzyć samowystarczalne siedlisko nie został wybrany przypadkowo. Szukaliśmy go 2 lata, biorąc pod uwagę bardzo dużo aspektów. Ostatecznie udało się nam znaleźć ustronne miejsce, o dobrym nasłonecznieniu i ciekawym ukształtowaniu terenu. Działka o długości 260 metrów, wystawiona jest w kierunku południowo-zachodnim, jej najwyższy punkt znajduje się na wysokości 280 m n.p.m. W najniższej jej części, na długości ok. 60 metrów leniwie płynie niewielki strumyk.”

Polecam wpis: Przygodę czas zacząć!

 


http://gadulec.me/

 

Bardzo lubię blogi podróżnicze.

„Miłość do podróży zaszczepili we mnie rodzice, którzy są najfajniejszymi rodzicami na świecie. Pierwszy paszport miałam w wieku pół roku, chociaż ponoć ledwo potrafiłam siedzieć samodzielnie (fotograf miał nie lada wyzwanie!). Całą rodziną zwiedziliśmy Polskę oraz Europę, często śpiąc w namiocie czy skromnych schroniskach, z początku jeżdżąc załadowanym po dach maluchem. To z rodzicami nie raz żeglowałam i pływałam kajakami po Mazurach, które są moim ukochanym miejscem na ziemi. Dzięki Nim wierzę w siebie i w to, że da się spełniać swoje marzenia.”

Polecam wpis:
Samemu, w grupie czy z partnerem, czyli z kim najlepiej podróżować?


http://pochwalony.eu/

Przeczytaj kilka wpisów a zaczniesz zadumę nad swoim życiem:)

„Nazywam się Krzysiek Runiec i mam ambicję stworzyć blog poruszający tematy społeczne. Blog wyrastający z głębokiego przekonania, że warto pochylać się nad człowiekiem. Przekonania, że warto opowiadać świat, warto z wrażliwością przyglądać się sprawom, warto być szlachetnym idealistą.”

Polecam wpis: Pewność siebie

Zwiedzać, czytać, komentować nie zaszkodzi polajkować.

Wpisy z blogów nawiedzonych udostępniam również tutaj
http://www.tsu.co/Uglywriter
dla wtajemniczonych stan konta na dziś: 8.12$

uglywriter

3 komentarzy

 1. ~Daga · 30 czerwca 2015 Odpowiedz

  dZieki;) to duzy komplement bo zdjecia robię sama :)

 2. ~Kinga · 1 lipca 2015 Odpowiedz

  Bardzo dziękuję za polecenie, chętnie przejrzę inne blogi, które czytujesz (i Twojego również oczywiście :)). Pozdrawiam z Norwegii!

 3. ~Kamila Paszelke | Psychomologia · 21 czerwca 2016 Odpowiedz

  Świetna inicjatywa z tymi nawiedzonymi blogami. Szkoda, że dwa wspomniane przez Ciebie blogi już nie działają, bo po opisie wydały się bardzo ciekawe.

  Pozdrawiam!

Zostaw odpowiedź