Blogi nawiedzone – styczeń 2016

BLOG

Cykl który ma już dwa lata. A nie… listopad 2013 to pierwsza wrzutka o nawiedzonych.Bez zbędnego marudzenia przedstawiam blogi, które zaciekawiły nie w tym miesiącu.

Nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco . Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

 


http://monikaszostek.blogspot.co.uk/

To blog młodej pisarki pochodzącej z Częstochowy a mieszkającej  obecnie w Salisbury na południu Anglii Moniki  Szostek.
Warto  zapoznać się z twórczością tej autorki jeśli lubisz wynajdywać perełki polskiej literatur.

Polecam wpis:O tym, jak dentysta może stać się inspiracją do pisania

 

Kolejny blog w klimacie, który bardzo lubię to blog podróżniczy:


http://tropimyprzygody.pl/

„Poznaliśmy się w 2007 roku i już po kilku miesiącach znajomości siedzieliśmy obok siebie w samolocie lecącym do Szwecji. Zjechaliśmy ten skandynawski kraj autostopem, a po powrocie planowaliśmy kolejne wyjazdy. Przejechaliśmy wspólnie prawie całą Europę, a wciąż rosnąca miłość do podróży zaprowadziła nas poza Stary Kontynent. Krótkie, urlopowe wyjazdy nie do końca nas satysfakcjonowały, a w naszych głowach od dawna kiełkował pomysł podróży dookoła świata, podczas której będziemy mogli poczuć mocniej i poznać dogłębniej odwiedzane kraje, ich mieszkańców oraz kulturę.”

Polecam wpis:Rzuć pracę i jedź w świat!


http://www.rosaline.com.pl/

„Ten blog jest idealnym miejscem dla ludzi żyjących poza schematem, odważnych i niebojących się wyrażać własnych poglądów. Czasami jest tutaj ostro, dosadnie, a nawet bywa wulgarnie. Jeśli jesteś osobą odważną i masz własne zdanie, którego nie boisz się wyrażać, a dodatkowo żyjesz w zgodzie ze swoimi poglądami i odrzucasz konwenanse, rozgość się, spodoba Ci się tutaj”

Polecam wpis: Nie bądź kleszczem

 


http://abakercja.blogspot.com/

 

„Abakercja.blogspot.com to blog wielotematyczny. Poruszam na nim rozmaite tematy związane z moimi zainteresowaniami, pasjami, przemyśleniami i życiem codziennym. Najwięcej miejsca zajmuje bieganie i uroda. Dużo uwagi poświęcam zdrowemu trybowi życia, odżywianiu i pozytywnemu myśleniu. Na blogu pojawiają się również recenzje książek. Często piszę o swoich sposobach na radzenie sobie z rozmaitymi problemami. Właściwie piszę o wszystkim, co w danym momencie zajmie moją uwagę. Blog abakercja.blogspot.com powstał 30 stycznia 2014 roku i jest takim moim miejsce, w którym mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami.”

Polecam wpis: Trzy książki na zimowe wieczory


http://taka-paulina.pl/

„Paulina Sapor. Aż 24 lata. Lubię dobrze zjeść, dobrze się bawić, dobrą muzykę, dobrą książkę. Lubię piłkę nożną, żużel i gry komputerowe. Nienawidzę marud, ludzi wiecznie użalających się nad sobą i ludzkiej głupoty. Mieszkam w Gorzowie Wielkopolskim chociaż wolałabym w Warszawie. Jestem prawdopodobnie najbardziej wyluzowaną blogerką jaką znasz. Nieustannie od stycznia 2015 roku piszę bloga.”

Polecam wpis: Życie bez telewizora

Zwiedzać, lajkować nie zaszkodzi skomentować:)

Wpisy z blogów nawiedzonych udostępniam również tutaj:


http://www.tsu.co/Uglywriter

 

dla wtajemniczonych stan konta na dziś: 15.19$

uglywriter

3 komentarzy

  1. ~Monika Szostek · 31 stycznia 2016 Odpowiedz

    Dziękuję bardzo za uwzględnienie mojego bloga i polecenie. Bardzo mi miło. :-) Pozdrawiam!

  2. ~Jaga · 2 lutego 2016 Odpowiedz

    Monikę podczytuje regularnie – resztę przejrzę :)

Zostaw odpowiedź