Blogi nawiedzone- Luty 2016.

Cykl który ma już dwa lata. A nie… listopad 2013 to pierwsza wrzutka o nawiedzonych.Bez zbędnego marudzenia przedstawiam blogi, które zaciekawiły nie w tym miesiącu.

Nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco . Tak mi dopomóż Czas i Chęci.

 

czyimiś oczami

„Chciałbym się porównać do wilka lecz nie jestem dzikim zwierzęciem, w pełni przystosowałem się do dobrobytu domowych pieleszy. mam żonę i futrzaka, a w sobie duszę artysty, która mocno zardzewiała – kolejne co mam to nadzieję, że zaangażowaniem we wpisy uda mi się odbudować to co kiedyś było ważną częścią mnie…

strona powstała by dać upust kłębiącym się w głowie myślom, uczuciom, emocjom… Może też po to aby coś sobie udowodnić… czas pokaże.”

Polecam wpis: o słowach – tematycznie…
Kolejny nawiedzony :) A raczej nawiedzona.

zbiorbzdurrr

„Mam na imię Anka. Cieszę się, że masz ochotę mnie poznać. Jestem nieco roztrzepaną, trochę zagubioną mamą, która próbuje poukładać swoje myśli, aby móc dostrzec piękno chwili obecnej, chwili zwyczajnej…Próbuję zerknąć na nią z dystansu, żeby nie przegapić tego, co ulotne, ale jakże istotne i piękne…Próbuję odczarować szarą codzienność i przegonić męczącą rutynę. Mam na to wiele pomysłów – zrealizowanych i czekających na odpowiedni moment – którymi chcę się dzielić z innymi. Jakich? Tego sama nie umiem określić, bo ciągle próbuję czegoś nowego, tylko czasu czasem nie wystarcza…”

Polecam wpis: Wyjście awaryjne

A teraz o życiu pewnego tatusia.

Dziecinne problemy taty

„Miło mi gościć Cię na moim blogu. Mam na imię Tomek i zdradzę Ci coś. Na początku 2014 r. spełniło się moje największe marzenie. Zostałem tatą, ojcem, wapniakiem. Mimo czterdziechy na karku przyszło mi zderzyć się z nowymi problemami i wyzwaniami. Na kartach tego bloga opisuję, jak sobie z nimi radzę i co odkrywam. Posty nie są wolne od radości i podpatrywania nowego życia – życia mojej córeczki Ady.
Mam nadzieję, że zagościsz tutaj na dłużej, skrzętnie obserwując moje zmagania z tą trudną materią, jaką niewątpliwie jest tacierzyństwo. Miłej lektury :).”

Polecam wpis: Zróbmy sobie Kubusia

Kobieco o związkach i nie tylko.

Teoria kobiety

„Nie rozwiążę za Ciebie Twoich problemów, ale mogę dać Ci kilka dobrych wskazówek, dzięki którym oszczędzisz, zmotywujesz się, zrozumiesz płeć przeciwną, zbudujesz udany związek i będziesz trochę szczęśliwszym, a może nawet lepszym człowiekiem. „

Polecam wpis:Wymienianie się książkami jest niemoralne.

I jeszcze jedna introwertyczka :)

Introwertyczka w sieci

„Mam na imię Daria i w przestrzeni internetowej jestem głównie nawiedzoną multiblogerką. Założyłam blogi z niezwykle banalnego powodu: po to, aby prezentować publiczności swoją twórczość. Tak się składa, że internet i funkcjonujący w jego ramach blogger oferują taką możliwość, więc czemu z niej nie skorzystać?”

Polecam wpis: Blogowa współpraca – kiedy się opłaca?

 

Zwiedzać, lajkować nie zaszkodzi skomentować:)

Wpisy z blogów nawiedzonych udostępniam również tutaj:
http://www.tsu.co/Uglywriter

dla wtajemniczonych stan konta na tym portalu : 16.20$ i rośnie :)

uglywriter

 

 

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź