Wprowadz tytuł w tym miejscu.

Gdzieś tam w tle finał Eurowizji, nie żeby mnie to jakoś bardzo interesowało, ale słychać za ściana. A ja właśnie świeżo po obejrzeniu pierwszego odcinka Mr.Robot i jestem pod wrażeniem. Przypomina mi klimatem Dextera .Miałem machnąć wpis o moich ulubionych serialach, kiedyś na pewno. Pamiętacie taki serial jak „Przystanek Alaska” i tego kolesia pracującego w radio, jego audycje -Kris o poranku- nie tylko na mnie zrobiły wrażenie. Gdy w bibliotece publicznej znalazłem książkę z cytatami z tej audycji to oniemiałem i wybiegłem z nią do czytelni.

Zdjęcie wyżej przedstawia cel mojej wycieczki rowerowej. Jezioro Niesłysz w Niesulicach , 22km jazdy w dwie strony. Bardzo przyjemna ścieżka rowerowa z czystym serduchem i szczerze polecam trasę Świebodzin -Lubogóra – Ołobok -Niesulice.

Poniżej video które poczyniłem wczoraj. Lubie ten zespół, bardzo lubię partie basowe, miodzio po prostu. Zabieram się za drugi odcinek Mr.Robot a potem metronom, gitara basowa i ja – przez godzinę – pozdrawiam :)Zostaw odpowiedź