Blogi nawiedzone – czerwiec 2016

Cykl który ma już dwa lata. A nie… listopad 2013 to pierwsza wrzutka o nawiedzonych.Bez zbędnego marudzenia przedstawiam blogi, które zaciekawiły mnie w tym miesiącu.

Nawiedzam blogi, czytam, czasem skomentuje. Zdarza mi się trafić na takie, które warto nawiedzić po raz kolejny i kolejny. Ich autorzy po prostu na to zasługują. Blog żeby istnieć potrzebuje czytelników, dlatego tworze listę linków w które warto kliknąć. Będę ją aktualizował na bieżąco . Tak mi dopomóż Czas i Chęci.


http://www.psychomologia.pl/

”Z punktu widzenia zainteresowań psychologicznych, koncentruję się przede wszystkim na: psychologii społecznej i psychologii emocji – intrygują mnie ludzkie emocje, które wpływają na zachowanie, psychologią rozwoju i komunikacji, a także z terapią skoncentrowaną na rozwiązaniach.
Zawsze lubiłam pisać – i stąd właśnie zrodził się pomysł na projekt, który nazwałam PSYCHOMOLOGIĄ, gdzie w centrum zainteresowania będzie człowiek i wszystko to, co jest z nim związane.”

Polecam wpis: Osiem faz rozwoju człowieka


http://jaskiniowa-kuchnia.blog.pl/

”Na Jaskiniowej Kuchni znajdziecie mnóstwo przepisów zgodnych z dietą paleo. Ponadto dzielę się także z Wami informacjami o zdrowiu i dobrym samopoczuciu.”

Polecam wpis: Jak złość niszczy ci zdrowie


http://radosnachata.blogspot.com/

”Bardzo miło jest mi gościć wszystkich odwiedzających na moim blogu.
Blog dedykowany będzie w całości naszej rodzinie. Bardzo sużej rodzinie. Rodzinie składającej się z dwojga dorosłych, prawie zdrowych umysłowo ludzi, trojga małych skrzatów, które rozrabiają, szaleją i dokazują każdego dnia jeszcze bardziej. No i psa.”

Polecam wpis: Magiczne miejsce radości (ze zdjęciami ;) )


http://rafalruba.pl/

”Pragniesz być za wszelką cenę wyjątkowy, lecz aby stać się kimś trzeba wysiłku i czasu. Wszyscy mamią Cię obietnicą szybkiej i skutecznej zmiany. Żerują na Twojej naiwności i zagubieniu, wyciągając od Ciebie pieniądze. W poradnikach o samorozwoju wmawiają Ci, że osiągniesz spektakularny sukces stosując się do ich rad, choć tak naprawdę nie powiedzą Ci, że w Twojej sytuacji życiowej nie mają one żadnej wartości.”

Polecam wpis: Fundamenty życia są niezmienne, dlatego nie licz na to, że cokolwiek się zakończy


http://meandmylifeingermany.blogspot.com/

”Aktualnie mieszkam w Niemczech, niedługo zaczynam studia. Prowadzę swojego własnego bloga, o moim życiu codziennym a także po to aby dać informację dla innych jak przekonać się do Niemczech.”

Polecam wpis: Dreams come true- uwierz w marzenia

Wpisy z blogów nawiedzonych udostępniam również tutaj:
http://www.tsu.co/Uglywriter

dla wtajemniczonych stan konta na tym portalu : 18.32$ i rośnie :)

uglywriter

 

Zapisz

2 komentarzy

  1. ~Riboq · 7 lipca 2016 Odpowiedz

    TSU nadal działa? Jak to wygląda po tak długim czasie?
    Kurcze, chyba tam zajrzę :).

    Dzięki za polecenia, po pracy przejrzę, bo Twoje polecenia z reguły trafiają w dziesiątkę :).

Zostaw odpowiedź